خانه / دسته‌بندی نشده / عرضه فرش دستباف دست دوم ریز بافت

عرضه فرش دستباف دست دوم ریز بافت

فرش های دستباف ریز بافت به دلیل ماندگاری و زیبایی فوق العاده ای که دارد دارای قیمت بالایی بوده و از این رو تقاضا برای نمونه های دست دوم رو به افزایش بوده و به همین جهت در مراکز معتبر عرضه می گردند.
در دسته بندی فرش ها به گروه های مختلف نوع بافت اهمیت زیادی دارد. به این ترتیب بر اساس تعداد گره می توان فرش را به دو دسته ریز و درشت بافت تقسیم بندی نمود.
این گروه بندی هم در مورد فرش های دستباف صحت دارد و هم برای فرش های ماشینی به کار می رود. هر چند در هر دو مورد با افزایش تعداد گره های فرش قیمت نیز بالاتر می رود اما این موضوع برای انواع فرش دستباف ریز بافت مبالغ بسیار زیادتری را در بر می گیرد.
همین مسئله سبب شده تا بازار خرید و فروش فرش دستباف دست دوم نیز در حال حاضر رونق خوبی داشته باشد.
اما باید دید دلیل این امر چیست؟
مسلما هر چه تعداد گره در یک فرش بالاتر رود می توان انتظار نقشه ای ظریف تر و زیباتر را داشت. به عبارت بهتر فرشی با این خصوصیت دنیایی شیک و منحصر به فرد از طرح و رنگ را نمودار خواهد ساخت.
باوجود بهای بیشتری که این نوع محصول دارد به دلیل ویژگی های مخصوص و نیز ماندگاری بالایی که دارد بسیاری از مشتریان بازار فرش ترجیح می دهند این مدل ها را خریداری کنند. نتیجه آنکه مراکز فروش بزرگ در کنار عرضه انواع نو و دست اول اقدام به ارائه خدمات به مشتریانی می کنند که طالب انواع دست دوم می باشند.
حتما شما هم این موضوع را شنیده اید که یک فرش دستباف ایرانی با گذشت زمان نه تنها فرسوده نشده بلکه بر ارزش آن نیز افزوده خواهد شد. به عبارتی چنانچه یک فرش دست دوم آسیب جدی ندیده باشد می توان تا سال ها از آن استفاده کرد بدون آنکه نگرانی از بابت تغییر بافت و رنگ آن وجود داشته باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09132231662
پست الکترونیکی: ali.m.mohammadi3@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مشخصات بهترین فرش های دستباف اصفهان

فرش های اصفهان دارای چه پشتوانه تاریخی هستند؟ در کدام دوره فرش دستباف اصفهان به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران