خانه / فرش دستباف اصفهان / خرید بهترین فرش های دستباف اصفهان

خرید بهترین فرش های دستباف اصفهان

فرش دستباف در اصفهان دارای چه تاریخچه ایی بوده و در چه دوره ایی رونق گرفته است؟ این فرش ها دارای چه ویژگی هایی هستند؟ از کجا نسبت به خرید بهترین فرش های دستباف اصفهان اقدام کنیم؟
فرش ایرانی نه تنها بیانگر هنر و تمدن ایرانی است بلکه حکایت شور، عشق و زیبا دوستی ایرانی ها نیز هست، بیانگر این است که ایرانی ها فقط دنبال یک زیر انداز جهت پوشش کف نبوده اند. ایرانی ها همواره به هنرمند بودن معروف بوده اند. فرش نیز یکی از جلوه های هنر در ایران است.

تاریخچه فرش دستباف اصفهان

فرش اما در اصفهان پیشینه بلندی دارد. فرش اصفهان در دوره صفویه به اوج رسید ولی با حمله افغان ها از بین رفت ولی این پایان کار نبود. فرش اصفهان دوباره در دوره قاجار جانی تازه گرفت و فرش بافان اصفهانی شروع به فرش بافی کردند. امروزه در بسیاری از موزه های ایران از جمله موزه مشهد فرش های به یادگار مانده از آن دوران وجود دارد، البته این امر فقط مختص موزه های ایران نیست، در بسیاری از موزه های معتبر جهان این فرش ها نگهداری می شوند.

ویژگی های فرش دستباف اصفهان

هماهنگی، تنوع وسیع رنگ ها، به خصوص استفاده از رنگ های شاد در دل رنگ های تیره، گره فارسی، رج شمار بین ۵۰ تا ۹۰ از جمله مهمترین ویژگی های فرش دستباف اصفهان است. در نظر داشته باشید فرش های دستباف بر خلاف فرش ماشینی با گذشت زمان ارزش بیشتری پیدا می کنند.
امروزه امکان خرید فرش دستباف اصفهان از طریق سایت ها و مراکز خرید فرش در تمامی شهر ها وجود دارد. با خرید این فرش ها زیبایی را به منزل خود و همچنین به چشمان خود هدیه کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09132231662
پست الکترونیکی: ali.m.mohammadi3@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فرش دستباف اصفهان

ارزان ترین مدل فرش دستباف نفیس اصفهان

در برخی از سایت های اینترنتی مدل هایی از فرش های دستباف نفیس کار اصفهان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران